Falco Sedací souprava Dolly P šedá – moderní a pohodlná volba pro váš domov

Uvažujete o nákupu nové sedací soupravy pro váš domov nebo byt? Pokud hledáte moderní a pohodlnou volbu, možná by pro vás mohla být zajímavá Falco Sedací souprava Dolly P šedá.

Tento výrobek naleznete na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/falco-sedaci-souprava-dolly-p-seda-3

Pohodlná a praktická volba

Sedací souprava Dolly se stane příjemným centrem odpočinku nebo setkání s rodinou a přáteli. Je velmi pohodlná, praktická a nabízí dostatek místa k sezení. Díky svému modernímu designu se hodí do různých interiérů, ale zároveň není příliš výrazná a nerozbije harmonii prostoru.

Možnost rozložení a úložný prostor

Praktickou stránku sedací soupravy zajišťuje možnost rozložení k příležitostnému přespání a také nepostradatelný úložný prostor. Takže pokud navštíví váš domov třeba rodina nebo přátelé, nemusíte řešit nouzové přespání na zemi či nafukovacím matraci. Sedací souprava Dolly P šedá to zařídí bez problémů.

Vysoce kvalitní výplň sedáků

Pohodlí při sezení zajišťuje výplň sedáků, kterou tvoří kombinace pružin s kvalitní PUR pěnou. Tyto materiály jsou garantem skvělého sedu a kvality, a tak můžete dlouze relaxovat nebo sledovat televizi s absolutním komfortem.

Polohovací opěrky pro lepší pohodlí

Při odpočinku nebo sledování televize Vám zvýší pohodlí polohovací opěrky, které jsou speciálně navrženy pro tuto sedací soupravu. Pokud nemáte dostatek místa, fotel nebo gauč, sedací souprava Dolly P šedá je skvělou volbou.

Očalouněná i záda, vhodná i do prostoru

Sedací souprava má očalouněná i záda, takže ji můžete umístit i do prostoru. Stejnou potahovou látkou je také očalouněna i plocha pro spaní, což vytváří harmonický celek.

Falco Sedací souprava Dolly P šedá

Jako bonus uvádíme, že sedací souprava je potažena kvalitní látkou a bude dodána v kombinaci barev, které jsou na doplňkových fotografiích na e-shopu. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně, ale můžete je zakoupit zvlášť.

Tak co říkáte, stane se souprava Dolly P šedá dokonalým centrem vašeho obývacího pokoje?