Nový černý dubový toaletní stolek Rowico RICHMOND TOLSONA: úžasný design i praktické využití


Nový černý dubový toaletní stolek Rowico RICHMOND TOLSONA:

úžasný design i praktické využití

Toaletní stolek TOLSONA značky ROWICO je velmi praktickým a elegantním kouskem, který můžete využít například v předsíni, obývacím pokoji nebo v ložnici. Jeho konstrukce je tvořena šesti nohami z dubového dřeva, mezi kterými jsou usazeny celkem tři police z dubové dýhy. Police mají oválný tvar a nabízejí dostatek prostoru pro vystavení květin, dekorací nebo knih.

Úchvatný design a vysoká kvalita

Nový černý dubový toaletní stolek Rowico Richmond Tolsona se pyšní nejen svým originálním designem, ale i vysokou kvalitou zpracování. Jeho moderní a elegantní vzhled dokonale zapadne do interiéru jakéhokoliv stylu. Toaletní stolek je velmi praktický díky svým prostorným policím, na které se vejde vše, co potřebujete mít po ruce.

Jak je u Rowico zvykem, tak i u tohoto toaletního stolku byla kladená velká pozornost k detailům. Výrobce při výrobě použil materiály nejvyšší kvality, což se odráží na pevnosti a odolnosti toaletního stolku. Zkrátka se jedná o kus nábytku, na který se můžete spolehnout.

Vysoce praktický a multifunkční nábytek

Toaletní stolek Richmond Tolsona od Rowico je více než jen toaletní stůl. Jeho praktický a funkcionalitou plný design jej řadí do řady multifunkčního nábytku, který se hodí téměř kamkoliv. Můžete jej využít jako pomocníka na oblékání, ale také jako prostor pro drobnosti a doplňky. Na policích najdete dostatek místa pro květiny, dekorace nebo knihy. Je to prostě multifunkční nábytek jak má být.

Jakým způsobem využít Rowico toaletní stolek Tolsona?

Rowico toaletní stolek Tolsona nabízí řadu možností využití. V ložnici se bude skvěle hodit jako toaletní stůl, na který si můžete položit svou kosmetiku. V obývacím pokoji jej můžete využít jako stůl na drobnosti, které chcete mít po ruce. V předsíni se pak do jeho oválných poliček podrží klíče, okuliare a drobnosti vám neutečou.

Kde koupit toaletní stolek Rowico Tolsona?

Toaletní stolek Rowico Tolsona je k dostání v internetovém obchodě Crosta.cz, který nabízí nejen vysokou kvalitu produktů, ale i rychlé doručení a možnost vrácení do 30 dnů. Toaletní stolek Rowico Tolsona najdete na této stránce.

toaletní stolek Rowico Richmond Tolsona

TOLSONA bude vypadat skvěle v kombinaci s designovým závěsným světlem – osvětlený bude v interiéru ještě lépe vynikat.

Toaletní stolek Rowico Richmond Tolsona v ložnici