Elegance a kvalita: Saténové povlečení Stripe béžová od Kvalitexu ve velikosti 220 x 200 cm se 2 ks polštářových povlaků 70 x 90 cm


Elegance a kvalita: Saténové povlečení Stripe béžová od Kvalitexu

Moderní kolekce jednobarevných desénů

Saténové povlečení Stripe představuje kolekci velmi moderních jednobarevných desénů. Tento typ povlečení je velmi oblíbený díky svému exkluzivnímu vzhledu a maximálnímu komfortu během spánku. Saténové povlečení se perfektně hodí pro nejrůznější interiéry, jelikož se snadno kombinuje s jinými barvami a materiály.

Vyrobené z bavlněné tkaniny atlasové vazby

Saténové povlečení Stripe je vyrobené z bavlněné tkaniny atlasové vazby. Použitá tkanina je velmi kvalitní a zároveň jemná, což zajišťuje maximální pohodlí během spánku. Pevnost tkaniny je zachována po celou dobu používání, což zajišťuje dlouhou životnost produktu.

Speciální výrobní proces – mercerování

Svůj exkluzivní povrch si bavlněný satén získává díky speciálnímu výrobnímu procesu, kterému se říká mercerování. Díky tomuto postupu se dosáhne zvýšení pevnosti materiálu a zvýraznění barev. Saténové povlečení Stripe tak vyniká svým jedinečným leskem a kvalitou.

Zapínání na zip s peckovým jezdcem

Saténové povlečení Stripe je opatřeno zapínáním na zip s peckovým jezdcem. Zapínání není po celé šíři povlečení, je odšito 5 cm od kraje, aby se zabránilo vypadávání rohů přikrývky nebo polštáře. Tento detail zaručuje perfektní úchyt povlečení a předchází nežádoucím otvůrkám.

Snadno žehlitelné a nemačkají se

Saténové povlečení Stripe má snadno žehlitelnou úpravu a nemačká se. Díky tomu si budete moci užít svého saténového povlečení vždy v dokonalém stavu. Povlaky u polštářů jsou bez okrasného lemu, což dodává povlečení minimalistický vzhled.

Rozměrová rezerva a sražení materiálu

Povlečení je vyrobeno s rozměrovou rezervou 5 – 7 cm, po prvním vyprání dojde ke sražení materiálu na požadované rozměry. Je tedy nutné měřit rozměry lůžka s určitou rezervou pro perfektní pasování a správnou volbu velikosti povlečení.

Vyrobeno v České republice

Saténové povlečení Stripe béžová od Kvalitexu je vyrobeno v České republice. Díky tomu můžeme garantovat kvalitu výroby a použitých materiálů. Tento výrobek je vyrobena s důrazem na detail a kvalitu, což je pro naši značku prioritou.

Sada obsahuje:

  • 2x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 220 x 200 cm

Pokud hledáte kvalitní a exkluzivní saténové povlečení, neváhejte a sáhněte po saténovém povlečení Stripe béžová od Kvalitexu. Najdete ho na stránkách AtCompletu, který nabízí širokou škálu kvalitního ložního prádla a doplňků do ložnice.

Saténové povlečení Stripe béžová od Kvalitexu