ELTAP Rohová sedací souprava LAURENCE v pravém provedení s potahem Monolith 84


ELTAP Rohová sedací souprava LAURENCE: Sedačka pro Váš obývací pokoj

Pokud hledáte rohovou sedací soupravu, při jejímž výběru nevíte, co zvolit, pak jste na správném místě. je to, co hledáte.

Klidný spánek pro celou rodinu

Sedačka je k dostání v mnoha barevných provedeních, ze kterých si zvolíte ten, který bude nejlépe ladit s Vaším interiérem. Základ celého setu je z kombinace dřeva a dřevotřísky, potažen tkaničkou, či ekokůží soft, díky čemuž jde o velice pohodlnou a komfortní sedací soupravu.

Výplň sedací plochy je z vlnových pružin TYP B, HR pěny a pěny T30 a T25, která vás po usednutí přivede do ráje. A když se rozhodnete usnout na sedačce, roztahnete ji a získáte prostor o rozměrech 210 x 125 cm. Tato rozkládací mechanika, dolphin, je součástí sedací soupravy a je snadno použitelná.

Moderní design

ELTAP Rohová sedací souprava LAURENCE je nejen pohodlná, ale také velice elegantní. Nohy jsou v krásné elegantní kombinaci dřeva a kovu, která se krásně hodí k modernímu designu. Výška noh je 9 cm.

Praktický úložný prostor

Sedačka nabízí i praktický úložný prostor, který je vhodný například na ložní prádlo nebo sezónní oblečení. Navíc, když ji máte doma, bude to elegantní doplněk Vašeho obývacího pokoje.

Jednoduchá montáž

Sedačka se dodává ve dvou dílech, které se jednoduše sestaví. Rozměry dílů jsou 1. 206x102x65cm 77kg, 2. 180x105x65 cm 74 kg. Předtím, než sedačku objednáte, je dobré zkontrolovat, zda dispozice Vašeho bytu umožňují sedačku snadno dopravit do bytu.

Na čalouněné zboží vystavujeme zálohovou fakturu na 30% z celkové ceny. Za příplatek jsme schopni zajistit asistenci výnosu nebo výnos. Pokud máte o takovou službu zájem, uveďte to prosím do poznámky v objednávce. Kalkulaci Vám můžeme zaslat obratem.

Závěrečné shrnutí

je ideální volba pro Vaši rodinu. Pohodlná, praktická a krásná – to jsou hlavní přednosti této sedací soupravy. Navštivte naše stránky a vyberte si ten správný model pro sebe a svou rodinu.

Najdete nás zde: www.vybirejnabytek.cz/produkt/eltap-rohova-sedaci-souprava-laurence-prave-provedeni-potah-monolith-84

Barvy, které vidíte na monitoru, se mohou lišit od původních barev látky v důsledku různých typů monitorů a jejich kalibrace. Sedačka není určená pro každodenní spánek.