Bezkonkurenční kvalita koberec s podílem bavlny Universal Haria Light – rozměry 80 x 150 cm


Moderní koberec od značky Universal

Koberec by měl být nejen esteticky vyladěný, ale především funkční. Nepodceňte proto jeho výběr a porozhlédněte se mezi moderními kousky od značky Universal. Mezi nejzajímavější kousky patří bezesporu koberec Universal Haria Light.

Unikátní kombinace bavlny a polyesteru

Haria je vyrobený z kombinace 75% bavlny a 25% polyesteru, která zaručí odolnost proti oděru a kýžené měkké našlápnutí. Tuto kombinaci využívají mnoho výrobců koberců, protože spojuje výhody obou materiálů. Bavlna dává koberci měkkost, příjemný povrch a dobrou absorpci vlhkosti. Polyester zase zabraňuje přílišnému otlačení a protřepání vláken koberce, což se projeví na jeho odolnosti vůči opotřebení.

Snadná údržba

Mezi další přednosti patří snadná údržba, koberec totiž můžete bez obav i vyprat. Pokud se vám na koberci udělají skvrny, můžete je vyčistit pomocí mýdlové vody nebo speciálního čisticího prostředku na textilie. Koberec je také vhodný pro alergiky, protože neobsahuje žádné syntetické materiály, které by mohly způsobovat alergické reakce.

Univerzální rozměr

Koberec Haria Light má rozměry 80 x 150 cm, což je velikost, která je vhodná do menších místností, jako jsou například kuchyně, předsíně nebo ložnice. Tento rozměr je také velmi praktický pro umístění pod stůl nebo pod křeslo u televize.

Přemýšlíte, zda-li by měl být tento koberec součástí vašeho domova? Neváhejte a navštivte stránku Srovnavacnabytku.cz, kde si můžete koberec objednat s doručením až k vašim dveřím.

Jaký je váš názor na koberec Universal Haria Light?

Obrázek 1:
Koberec Haria Light

Obrázek 2:
Detail koberec Haria Light