Stylová a praktická černá kovová komoda Scandi Renna 160 x 40 cm


Stylová a praktická komoda Scandi Renna 160x40cm

Vyberte si kus nábytku, který svým designem sladí váš interiér a zároveň vám bude sloužit jako úložný prostor. Komoda Scandi Renna 160x40cm je na první pohled elegantní a stylová, stejně jako užitečná a praktická. Založena na trendu industriálního designu, který zaujal návrháře interiéru a dekoratéry po celém světě. Podíváme se tedy na výhody této módní komody.

Design: černá matná kovová konstrukce

Vyberte si z nabídky komody Renna, pokud chcete interiér oživit a zahrnout do vašeho prostoru moderní prvky. Celokovová konstrukce s matným černým lakem a elegantními liniemi dodávají této komodě nádech industriálního průmyslového stylu. Jeho jednoduchost a černá barva se snadno hodí k dalšímu nábytku a může být použita jako velmi vkusný a moderní kus kdekoliv v interiéru.

Zpevněná podnož

Komoda Renna má zpevněnou podnož, která jí dodává stabilitu a usnadňuje její přesun. Díky tomu můžete umístit komodu téměř kamkoliv v místnosti a můžete si být jisti, že stojí stabilně a bezpečně.

Tři dvířka s odkládací deskou

Tip: Uchovávejte veci pohromadě s třemi uzavíratelnými dvířky, v každém najdete dostatek místa pro uložení věcí, které byste chtěli mít na dosah ruky. Navíc komoda Renna nabízí užitečnou odkládací desku, kde si můžete rychle a snadno připravit snídani nebo umístit jiné věci, na které chcete mít snadný přístup.

Údržba

Protože komoda Renna je polohována v místnosti jako výrobní výrobek, doporučujeme ji čistit pravidelně vlhkým hadříkem z mikrotenového vlákna. Používejte neabrazivní čisticí prostředky, abyste povrch nerušili nebo poškodili. Vzhledem k tomu, že se jedná o nábytek ošetřovaný lakem, nedoporučujeme používat abrazivní prostředky, které by mohly vyškrábat tmavý lak.

Komoda Scandi Renna 160x40cm je dokonalou volbou, pokud hledáte vkusný a praktický kus nábytku na uložení věcí do místnosti, které by jinak byly nevyužity. Navic můžete prostřednictvím produktové stránky www.bestnabytek.cz vybrat z široké nabídky. Vyberte si tedy kousek, který bude dokonalou volbou pro váš interiér.