Koberec Conceptum Hypnose Centre 180×280 cm – béžová barva pro dokonalou relaxaci

Přáli byste si dodat interiéru šmrnc? Koberec Centre v přírodní béžové barvě bude skvělou volbou do kterékoliv ložnice, kde na sebe nestrhne veškerou pozornost, ale zato celý prostor zútulní.

Koberec Conceptum Hypnose Centre 180×280 cm – béžová barva je tkaný z polyesteru, což zaručuje trvanlivost a snadnou údržbu. Koberec má protiskluzovou spodní stranu, takže se nemusíte bát, že by vám uklouzl a způsobil úraz. Tento koberec vám poskytne dokonalý komfort, který ocení každý, kdo si potrpí na dokonalé uvolnění a relaxaci.

Koberec Conceptum Hypnose Centre – designový kousek do vašeho interiéru

Koberec Centre není jen o dokonalém uvolnění těla a duše, ale i o designu. Díky svému jednoduchému, avšak elegantnímu vzhledu, se hodí do každého interiéru. Pokud milujete jednoduchost, tento koberec je pro vás ideální volbou. Pokud ho umístíte do ložnice, okamžitě si v ní vytvoříte pocit útulnosti a pohodlí. Navíc béžová barva je klidná a působí uklidňujícím dojmem, takže se můžete těšit na ideální relax.

Pokud se vám konkrétně líbí tento koberec a přemýšlíte o jeho zakoupení, podívejte se na e-shop sidonia.cz. Tam najdete různé velikosti a barvy, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe zapadne do vašeho interiéru.

Proto, pokud toužíte po dokonalém uvolnění a relaxaci v pohodlí domova, zvolte tento skvěle navržený koberec a nejspíše nebudete litovat!

Koberec Conceptum Hypnose Centre 180x280 cm - béžová barva

Rozměry:

  • 180×280 cm
  • Váha: 4 kg