Vznešená obývací stěna Casarredo TAMIAS 1 v bílém lesku a dubu San Remo

Moderní obývací stěna je navržená podle nejnovějších trendů.

Stěna se skládá z několika částí, které spolu tvoří elegantní celok. Sestava obsahuje TV stolek, vitrínu, vysokou komodu a police. Tyto kusy jsou navržené tak, aby dokonale zapadaly do sebe a vytvořily dokonalé prostředí pro váš obývací pokoj.

Obývací stěna Casarredo TAMIAS 1

Kvalitní materiály

Korpus je vyroben z kvalitní LTD desky v dekoru dub san remo. To zaručuje, že stěna bude vydržet mnoho let a bude vypadat jako nová. Dvířka jsou pak z MDF v kombinaci bílý lesk/černé sklo. Tento designový prvek přidává unikátní charakter celému kusu a dělá ho dokonalým doplňkem interiéru.

Dokonalé osvětlení

Při dokončování vašeho obývacího pokoje nesmíte zapomenout na osvětlení. Obývací stěna Casarredo TAMIAS 1 vám nabízí možnost dokoupit LED osvětlení, které dokonale zvýrazní váš nový kus nábytku a vytvoří příjemnou atmosféru. LED osvětlení není v ceně, ale je možné ho dokoupit.

LED osvětlení Casarredo TAMIAS 1

Montáž a doprava

Obývací stěna Casarredo TAMIAS 1 je dodávána v demontovaném stavu. To znamená, že si ji můžete snadno sestavit sami a ušetřit tak na nákladech za montáž. Doprava našeho nábytku je zajišťována spolehlivou dopravní službou.

Tip: Pokud hledáte i další doplňky do vášho obývacího pokoje, podívejte se na naši nabídku konferenčních stolků a mějte vybavení obývacího pokoje kompletní.

Tento kus nábytku se stane centrem vašeho obývacího pokoje a poskytne vám dokonalý komfort a uspokojení. Objednejte si ho ještě dnes!