Vyzdobte svůj domov s Vánoční dekorací: Hvězda 35 cm s 30 teple bílými LED


Překrásná vánoční dekorace pro váš domov

Vánoční dekorace je jedním z nejdůležitějších prvků vytvářejících vánoční atmosféru. Každý rok se snažíme najít ty nejkrásnější ozdoby, aby byl náš domov co nejhezčí. Jednou z těch nejkrásnějších výrobků je Hvězda 35 cm s 30 teple bílými LED.

Popis hvězdy

Tato vánoční hvězda má ratanový vzhled a září 10 LED diodami teple bílým světlem. Krásnou atmosféru pomáhají navodit také třpytky, kterými je hvězda posypána. Osvětlení lze zapnout či vypnout spínačem. Hvězda má navršku očko pro zavěšení na okno či na dveře.

Technické údaje

Tato světelná vánoční hvězda je napájena 2x AA bateriemi, které nejsou součástí balení. Má průměr 35 cm, tloušťku cca 7,5 cm a 30 LED diod o příkonu 1,8 W. Barva osvětlení je teple bílá a délka napájecího kabelu je cca 49 cm.

Upozornění

Pouze pro vnitřní použití. Nenoste ven!

Obsah balení

Balení obsahuje 1 x světelnou hvězdu, jejíž rozměry jsou 34,5 x 34,5 x 9,5 cm.

Kde použít vánoční hvězdu?

Tuto krásnou vánoční dekoraci můžete použít nejen jako ozdobu na okno nebo dveře, ale klidně ji můžete umístit i na vánoční stůl jako středovou ozdobu. Díky teple bílému osvětlení se bude skvěle hodit i do tmavších koutů vámi osvíceného prostoru.

Vyzdobte svůj domov během Vánoc a vytvořte si vánoční atmosféru s námi. S touto vánoční hvězdou budete mít krásně vyzdobený vánoční domov, který okouzlí vaše návštěvy.