Leatherette plechová dóza SUGAR s víkem – praktický a stylový úložný prostor

Tato plechová dóza je jednoduchým a přitom velmi stylovým řešením, jak skladovat cukr. Dóza v bílém provedení má jemně vlknovaný povrch a je opatřena koženkovou jmenovkou.

Víko s praktickým ouškem

Víko má praktické ouško, které umožňuje snadné otevírání. Stačí jej jemně nadzvednout a můžete si bez problému přidat cukr do kávy nebo při vaření. Ať už patříte mezi gurmány nebo hobby kuchaře, tato dóza nemůže chybět ve vaší kuchyni.

Stylový románek v kuchyni

Leatherette plechová dóza SUGAR s víkem není jen praktická, ale také vypadá velmi stylově. Je to zároveň skvělý dárek pro milovníky kávy a sladkých dobrot. Svému partnerovi, kamarádce či rodičům určitě uděláte radost, když jim přinesete takový kousek.

Leatherette plechová dóza SUGAR s víkem

Potěšení z každodenních maličkostí je něco, co nelze opomenout. Stylová kuchyně totiž dělá vaše vaření ještě příjemnější. A právě proto by tato plechová dóza neměla chybět na vaší poličce s kuchyňským nádobím.

Kde zakoupit plechovou dózu SUGAR s víkem?

Pokud jste se rozhodli pořídit si tuto praktickou a stylovou plechovou dózu, můžete ji zakoupit na webu Brega.cz. Cena této dózy je přijatelná a určitě vám přinese mnoho spokojenosti v každodenním vaření i pití kávy.