Moderní box spring postel Alfie 180×200 v krémové barvě Manila


Odkaz na postel Alfie 180×200 v krémové barvě Manila:

https://www.naradi-cz.cz/produkt/moderni-box-spring-postel-alfie-180m200-kremova-manila

Popis postele:

Alfie je stylová kontinentální postel dostupná v několika velikostech. Tato postel je vybavená kvalitní matrací Bonnell a vrchním topperem, které jsou zodpovědné za zvýšenou kvalitu spánku, kterou tento model poskytuje. Kombinace podpůrného rámu a matrace vytváří dokonale pohodlnou ložnici se skvělou vyvážeností mezi měkkostí a pevností.

Potahová látka plyšového typu Manila je velice měkká a zároveň dostatečně pevná. Tato látka má vysokou odolnost vůči dennímu světlu, nevybledne a nevytváří žmolky. Díky této kombinaci podporuje pohodlí a také zvyšuje odolnost postele.

Přidanou hodnotou modelu Alfie je čalouněná opěrka hlavy. Kromě dekorativních hodnot, které mu propůjčují symetrické prošívání, má měkká zádová opěrka ještě jednu důležitou výhodu. Opření o ně zády si užijeme filmový večer i chvíle před spaním strávené s hrdiny našich oblíbených knih.

Kontinentální postel s kontejnerem na lůžkoviny umístěným na pravé i levé straně je skvělou variantou do ložnice zařízené pro pár. Každý z vás má samostatnou přihrádku, kam si můžete odložit peřinu, polštář a teplou přikrývku na ochranu před chladem v podzimních a zimních nocích. Snadnost každodenního využití tohoto prostoru zajišťuje speciální stroj s pružinami.

Rozměry postele: 183x218x105cm. Ložná plocha: 180x200cm.

Alfie 180x200 postel

Další výhody postele:

  • Potah lze snadno vyčistit vlhkým hadříkem
  • Rámeček postele je vyrobený z kvalitního dřeva, což zaručuje dlouhodobou životnost postele
  • Vybavená výklopným úložným prostorem, který vám umožní snadné uskladnění všech vašich věcí a zároveň udrží vaši ložnici čistou a útulnou
  • Je dodávána s nohama pro snadnou manipulaci a s konstrukčními prvky pro lepší stabilitu postele

Vnitřek úložného prostoru postele