Rohová rozkládací sedačka COLORITO 18 se šedými pruhy a bílou barvou


Rozkládací rohová sedačka s úložným prostorem a polštáři

Rohová sedačka je praktickým řešením pro každou obývací místnost, díky svému rozkládacímu mechanismu se snadno promění v pohodlné lůžko pro hosty. Navíc, univerzální design umožňuje montáž na pravou i levou stranu, podle vašich potřeb.

Potahová látka dodává sedačce moderní vzhled. Vyberte si mezi šedou Berlín 01, kterou zdobí béžová a černá nit, nebo bílou Madryt 120 z ekokůže.

Rozměry a prostorové možnosti

Vnitřní prostor sedačky využijete kromě odpočinku také ke skladování věcí, díky pracně skrytému úložnému prostoru. Vysoký sed umožňuje pohodlné sezení a hluboký se proskládá vysokojakostní polyuretanovou pěnou T30 a vlnitými pružinami.

Výška sedu dosahuje 39 cm, čímž umožňuje vstávání z pohodlné pozice. S polštáři se hloubka sedu prodlužuje až na 65 cm.

Sedačka má rozměr 314 x 85 (80 cm bez polštářů) x 210 cm a ložná plocha s rozložením dosahuje šířky 255 cm a délky 150 cm.

Rohová rozkládací sedačka COLORITO 18 se dodává v demontu, ale i s instrukcí, jak ji sestavit. Záruka na 24 měsíců vám umožní maximální spokojenost s produktem.

Rohová rozkládací sedačka COLORITO 18

Obrázek rozložené sedačky je ilustrativní a může se lišit barvou, vlastnosti a rozměry se ale nemění.

Podívejte se na nejvyšší kvalitu a luxus, který vám může nabídnout rohová rozkládací sedačka COLORITO 18 se šedými pruhy a bílou barvou. Vyberte si svou oblíbenou barvu a užijte si dostatek prostoru v obývacím pokoji.