Originální design: Žlutý LEGO® Boy úložný box s hlavičkou v mini verzi 12 cm


Milovníci legendární stavebnice Lego zbystřete

Lego je stavebnice, která fascinuje děti i dospělé po celém světě. Její jedinečný systém stavebnic umožňuje vytvářet nekonečné množství různých tvarů a popouštět uzdu fantazii. A co když vám někdo řekne, že můžete mít kousek Lego nejen na vašem stole, ale i jako úložný box? Ano, je to možné!

Tento zajímavý nápad realizovala společnost Room Copenhagen v podobě originálního úložného boxu ve tvaru hlavičky Lego Boy v mini verzi o rozměru 12 cm. A to není jen tak nějaký obyčejný úložný box!

Úložný box, který poslouží na jakékoliv drobnosti

Zlýý úložný box nabízí řadu využití díky svému originálnímu designu. V první řadě slouží k uskladnění Lego kostek, které nebudou ležet rozsypané po celé místnosti, ale budou mít vlastní místo. Navíc máte nyní ve své domácnosti kousek stavebnicové historie!

Pokud ale nejste fanoušky Lego, můžete využít tento úložný box na jakékoliv drobnosti, jako jsou například drobné hračky, knihy, kancelářské potřeby jako sponky a špendlíky, nebo třeba na bonbony, které bude mít vaše dítě k dispozici stále na dosah.

Vyrobeno bez použití BPA, ftalátů a PVC.

Tento unikátní úložný box nejenže vypadá velmi hezky, ale je také velmi praktický a funkční. Díky svému malému rozměru se vejde skoro kamkoliv a umožňuje vám mít po ruce všechny drobnosti, které potřebujete. A navíc, když už jsme už mluvili o praktičnosti, neoplývá úložný box značky Lego ani nebezpečnými látkami. Je vyroben bez použití BPA, ftalátů a PVC, čímž potěší každého zákazníka, který dbá na kvalitu a nechce mít doma nic, co by mohlo ohrozit zdraví jeho dětí.

Pokud chcete mít doma originální úložný box, který nejenom funguje jako praktický pomocník každé rodiny, ale který také dodá vašemu interiéru na originalitě a originalitě, neměli byste váhat a nakoupit tento kousek. Vy a vaše děti si můžete užít svůj oblíbený kousek stavebnic Lego i mimo samotné stavění kostek.