Elegantní stolní lampa Leaf od KARE Design – luxusní zlatý kousek v 69cm velikosti


Elegantní stolní lampa Leaf od KARE Design

Luxusní zlatý kousek v 69 cm velikosti

KARE DESIGN Stolní lampa Leaf – zlatá, 69cm:

Líbí se vám elegantní osvětlení se zlatými doplňky? Pokud ano, pak stolní lampa Leaf od značky KARE Design je tím pravým kouskem pro vás. Lampu vysokou 69 cm totiž nemohou přehlédnout ani ti nejnáročnější. Dohromady se skvěle hodí s moderním i stylovým interiérem a bude se vyjímat na odkládacím stolku u sedačky, stejně jako na komodě nebo na konzolovém stolku. Leaf totiž skvěle doladí celý prostor a dá mu tu správnou dávku eleganci.

Stolní lampa Leaf od KARE Design

Krásná lampa je navíc vyrobena z kvalitního polyresinu, který je odolný proti jakýmkoli možným poškozením. Čtyři zlaté listy z ginko biloby příjemně oživí místnost a spolu s kontrastním stínidlem dodávají světlu nepřehlédnutelný design. Stínidlo má totiž barvu krému a skvěle tak kontrastuje s černým podkladem. Celá lampa tak vypadá jako opravdu exkluzivní kousek.

Detail lampy Leaf od KARE Design

Dlouhý kabel lampy je opatřen praktickým přepínačem, díky kterému se s ní bude snadno manipulovat i v případě, že ji budete mít umístěnou na hůře dostupném místě. Pokud hledáte osvětlení, které určitě zaujme a zároveň se bude hodit do vašeho interiéru, pak je lampa Leaf od KARE Design tou pravou volbou.

Pokud vás zaujala tato lampa, můžete ji zakoupit nyní na stránkách našeho obchodu Isolund.cz. Stačí kliknout a budete přesměrováni přímo na stránky produktu, kde si ji můžete objednat za výhodnou cenu. Vyzkoušejte tuto skvělou nabídku ještě dnes a nechte se okouzlit krásou a elegancí lamy Leaf od KARE Design.