Dětská komoda Jasan Kave Home Nunila 90 x 54 cm – skvělé řešení pro ukládání dětských věcí!

Dětskou komodu Kave Home Nunila si zamilujete již na první pohled. Je odrazem čistého minimalismu a vnese do vašeho domova útulnou atmosféru. Komoda je vyrobená z jasanové dýhy a v kombinaci s bíle lakovaným MDF získává na atraktivitě a eleganci.

Praktickou součástí jsou 3 prostorné zásuvky, kam pohodlně uložíte všechny potřebné věci pro vaše miminko. Zakoupením přebalovacího pultu na komodu a kompatibilní podložky Nunila z komody snadno uděláte místo, kde budete moct vaše miminko pohodlně přebalovat.

Skvěle hodí do moderních skandinávských interiérů.

Vlastnosti dětské komody Kave Home Nunila:

  • rozmer: 90 x 54 x 81 cm
  • hmotnost: 35 kg
  • počet zásuvek: 3
  • barva: jasan / bílá
  • materiál: jasanová dýha / MDF
  • kompatibilita s přebalovacím pultem: ano

Přebalovací podložku a matraci lze samostatně dokoupit.

Dětská komoda Kave Home Nunila

Jak na čištění dětské komody Kave Home Nunila?

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Zkrátka, dětská komoda Kave Home Nunila je skvělou volbou pro rodiče hledající praktické a zároveň stylové řešení pro ukládání dětských věcí. Pokud se vám líbí její minimalistický design a jen těžko hledáte nábytek, který by se hodil do moderního interiéru, určitě si jí oblíbíte. A pokud si k ní dokoupíte i přebalovací pult, můžete si být jisti, že jste pro vaše miminko udělali to nejlepší!

Zobrazit produkt na Brega.cz