Vysoká – Odlehčete si život s umělými rostlinami: Kvetoucí tráva, 78 cm vysoká v květináči

Výhody umělých rostlin

Umělé rostliny nabízejí řadu výhod oproti těm skutečným. Nemusíte se obávat, že rostlina uschne nebo zemře, pokud na ni zapomenete zalévat. Nemusíte trávit čas péčí o rostliny nebo riskovat alergickou reakci na pyl. Umělé rostliny také nevyžadují přímé sluneční světlo, takže se hodí do všech prostor, které nemají dostatek přirozeného světla.

Umělá tráva v zelené barvě

Umělá rostlina v černém květináči v podobě kvetoucí trávy je dokonalou dekorací do interiérů, na balkony nebo terasy. Umělá tráva v zelené barvě má bílé květy a vypadá jako skutečná květina. Výška 78 cm.

Umístění

Umělé rostliny se hodí do všech prostor, které potřebují oživení – kanceláře, byty, zimní zahrady, prostory pod schody nebo venkovní terasy. Umělá tráva se velmi dobře kombinuje s ostatními rostlinami, ale také vypadá dobře samotná.

Odkaz na produkt

Chcete si pořídit svou vlastní umělou květinu? Navštivte stránky I Solund a vyberte si z jejich široké nabídky umělých rostlin.

Kombinace s květináčem

Umělá tráva vysoká 78 cm je umístěna v elegantním černém květináči. Kromě černého barvení jsou k dispozici i jiné barvy, jako je bílá, stříbrná, zlatá a další, aby bylo možné květináč sladit s vaším interiérem. Na květináči se nachází i praktické madlo, takže ji můžete snadno přemístit z jednoho místa na druhé.

Obrázky

Umělá rostlina
Umělá rostlina a květináč