Regál Marilyn – stylová a praktická volba pro váš domov


Regál Marilyn – Stylová a praktická volba pro váš domov

Minimalistický regál Marilyn se stane bezpochyby dominantním prvkem na chodbě či v obývacím pokoji. Desky z masivního kartáčovaného dřeva v mlhově bílé barvě spolu s kovovou konstrukcí skvěle vynikne s jednoduchou pohovkou a vy se můžete chlubit jedinečným kusem nábytku. Díky třem policím vzniká praktický úložný prostor pro váš inventář.

Stylový nábytek pro moderní interiér

Regál Marilyn je skvělou volbou pro příznivce moderního designu. Jeho minimalistický vzhled skvěle zapadne do každého interiéru a vytvoří unikátní atmosféru. Vybavte svůj obývací pokoj nebo ložnici stylovým regálem Marilyn a zařiďte si svůj domov útulně a moderně.

Praktické úložné prostory

Regál Marilyn nabízí tři praktické policové prostory, které můžete využít k uskladnění knih, dekorací a dalších předmětů. Díky jeho velikosti se hodí do menších bytů i do větších rodinných domů. Regál můžete umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo dokonce do kanceláře.

Regál Marilyn

Jedinečný kus nábytku

Regál Marilyn je ručně vyrobený kus nábytku, který se vyznačuje svou jedinečností. Masivní kartáčované dřevo se na každém regálu liší strukturou a barvou, což zajišťuje, že máte doma opravdu originální nábytek. Doporučujeme vám pravidelně regál otírat měkkou prachovkou bez brusných účinků. Abrazivní čisticí prostředky by mohly nábytek poškodit.

Regál Marilyn je ideální volbou pro všechny, kteří hledají stylový a praktický nábytek do svého interiéru. Pokud máte zájem o tento jedinečný kousek nábytku, můžete si ho objednat na našich stránkách esrom.cz.