Psací stůl Walter: Krásné řemeslné provedení z dubu artisan

Prostorný psací stůl s pevnou konstrukcí je tou správnou volbou pro každého, kdo hledá dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti. Jeho diskrétní rozměry zaručí, že se vejde do každé místnosti, a přesto nabídne dostatek prostoru pro váš počítač, papíry, dokumenty a další potřeby.

Psací stůl Walter

Levé dveře s úložným prostorem

Psací stůl Walter má vynikající úložné možnosti, které ocení každý pracovník. Pokud potřebujete mít rychlý přístup k vašim dokumentům, souborům a dalším věcem, můžete si otevřít levé dveře, kde najdete praktický úložný prostor. Tento prostor je dostatečně velký, aby se v něm vešly všechny vaše věci, ale stále dostatečně malý, aby se nezdál příliš velký do místnosti.

Levá dveře s úložným prostorem

Řada zásuvek pro přehledné uložení

Kromě toho má tento stůl také řadu zásuvek, které mohou být snadno otevřeny pomocí úchytů z antické mosazi. Tyto zásuvky jsou ideální pro uložení věcí, ke kterým chcete mít rychlý přístup. Můžete je například naplnit psacími potřebami, papíry, obaly a všechny ostatní věci, které potřebujete pro svou práci. Další výhodou je, že tyto zásuvky jsou dostatečně hluboké a prostorné, aby se do nich vešly větší věci, jako jsou třeba tašky nebo sady na svoz dokumentů.

Řada zásuvek

Psací stůl Walter značky Estrom má skutečně vynikající řemeslnou úroveň, což mu dodává neodolatelnou atmosféru a styl. Je vyráběn v útulném dekoru dub artisan, který završí jeho povrch a dodá mu nezaměnitelný vzhled.

Pro ty, kteří ocení dokonalost, je tato psací stůl jasnou volbou. S pevnou a odolnou konstrukcí, velkou pracovní plochou a dostatkem úložného prostoru je ideální volbou pro každého, kdo potřebuje pracovat nebo se učit.

Najdete ho na https://www.esrom.cz/produkt/psaci-stul-walter-dub-artisan.