Nový držák ručníku od Grohe s teplým západem slunce (Essentials Warm Sunset G40688DA1)


Nový držák ručníku od Grohe s teplým západem slunce

Sjednocený koupelnový interiér díky řadě GROHE Essentials

Vytvořit sjednocený koupelnový interiér nebylo nikdy jednodušší. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky z řady GROHE Essentials, například tento praktický, 450 mm držák na ručníky, který představuje skvělý způsob skladování ručníků v koupelně.

Obsahuje odolný, snadno udržovatelný chromový povrch GROHE StarLight, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí.

Teplý západ slunce – GROHE Essentials Warm Sunset

Tento držák ručníku se nejenom hodí ke každému moderně zařízenému koupelnovému interiéru, ale i díky svému teplému oranžovému odstínu a lehce texturovanému povrchu do něj přináší úžasnou atmosféru. Setkávání se s přáteli a rodinou bude mnohem příjemnější, když to bude v tak pěkném prostředí.

V neposlední řadě ale nejde jenom o krásu, ale také o funkčnost. Držák ručníku lze snadno připevnit na zeď a ručníky tak budou vždy krásně uspořádané a na dosah.

Držák ručníku GROHE Essentials Warm Sunset

Závěr

Pokud hledáte krásný i funkční držák na ručníky, není třeba dále hledat. GROHE Essentials Warm Sunset je tím pravým řešením pro vaši koupelnu. Vyzkoušejte rozmanitost doplňků řady GROHE Essentials a vytvořte tak vlastní, jedinečný koupelnový interiér.