Nástěnná polička v šedém vysokém lesku – praktický a moderní doplněk

Moderní jednoduchá šedá polička je určená na přivrtání do zdi, poslouží jako úložné místo na oblíbené knihy nebo na výstavu dekorací. Nosnost poličky je od 5 do 15 kg. Součásti balení jsou hmoždinky pro uchycení, kovový držák a šrouby.

Komu polička bude sedět?

Polička je vhodná pro ty, kteří se chtějí zbavit starých, těžkých a klasických nábytkových prvků. Její úzký a nadčasový tvar vám umožní spojit s moderním, minimalistickým designem, nebo naopak vytvořit zajímavý kontrast k tradičním prvkům interiéru.

Kde ji umístit?

Poličku je možné umístit prakticky kamkoliv. Může to být obývací pokoj, ložnice, kancelář, či dokonce koupelna. Její šedá barva vysokého lesku bude sedět k šedým barevným odstínům a oživit je. V kombinaci s teplými dřevěnými prvky vytvoří přirozený a vyvážený vzhled.

Rozměr poličky

Rozměr poličky je: 80 x 24 x 4 cm. Praktický tvar poličky vám umožní uložit na něj různé věci, jako jsou knihy, dekorace, obrázky, rostliny nebo drobné měsíčkové kameny. Polička vám umožní vytvořit si vlastní dekoraci a naplánovat úložné místo podle vlastních představ.

Závěr

Nástěnná polička v šedém vysokém lesku je praktický a moderní doplněk, který vám umožní si vytvořit vlastní svět, bez ohledu na to, zda se jedná o tradiční dřevěné prvky, nebo naopak moderní a minimalistický vzhled. Vyberte si poličku na nabytekprozivot.cz, a vytvořte si svůj vlastní styl.

Květiny na poličce

Knihy na poličce