Kvalitní koberec ASIR FENCE šedé barvy 120 x 180 cm

Koberec je nepostradatelnou součástí každé domácnosti a může ovlivnit atmosféru celé místnosti. Proto je důležité, aby byl koberec nejen hezký, ale také kvalitní a praktický. Pokud hledáte koberec, který splňuje tyto kritéria, měli byste zvážit koberec ASIR FENCE šedé barvy 120 x 180 cm.

Šedý koberec FENCE s třásněmi a světlým vzorem

Tento koberec se vyznačuje krásným šedým odstínem, který se hodí k mnoha interiérům. Na koberec jsou navíc naneseny drobné třásně, které dodávají kobereci zajímavý textilní povrch. Světlý vzor na tmavším podkladu pak vytváří efekt hloubky a je výborným doplňkem k modernímu stylu.

Materiál: 100% polyester

Koberec je vyroben z kvalitního materiálu, kterým je 100% polyester. Díky tomu je koberec odolný vůči opotřebení, snadno se čistí a nehromadí v něm prach a nečistoty. Polyester navíc zaručuje, že se koberec neobtížně hromadí statické elektřině, což je výhodné zejména v místnostech s klimatizací nebo v zimě.

Výška podložky: 3 mm, Výška podkladu: 4 mm, Celková výška: 7 mm

Podklad koberce je vyroben s tečkami, čímž se zaručuje protiskluzová spodní strana a koberec pevně stojí na podkladu. Tří centimetrová výška podložky pak zaručuje pohodlnou chůzi, zatímco čtyři centimetry vysoký podklad dodávají koberci pevnost a odolnost.

Rozměr: 120 x 180 cm

Velikost koberce 120 x 180 cm je ideální pro prostornější pokoje, například obývací pokoje či ložnice. Díky rozměru koberce se dá snadno přizpůsobit konkrétním potřebám a koberce můžete využít do mnoha místností v domě.

Gramáž: 900 g/m2

Gramáž koberce zaručuje kvalitu a pevnost materiálu – tento koberec má dokonce gramáž 900 g/m2, což mu dodává velkou odolnost a dlouhou životnost.

Celkově lze tedy konstatovat, že koberec ASIR FENCE šedé barvy 120 x 180 cm je moderní, kvalitní a praktickým doplňkem do vaší domácnosti. Pokud hledáte koberec, který splňuje tyto kritéria, neváhejte a pořiďte si tento koberec z našeho e-shopu https://www.crosta.cz/produkt/asir-koberec-120-x-180-fence-seda.