Elegantní jídelní židle MICADONI BARREN: Béžový samet a zlaté podnoží pro dokonalou atmosféru vaší jídelny


Elegantní jídelní židle MICADONI BARREN

Béžový samet a zlaté podnoží pro dokonalou atmosféru vaší jídelny

Stylová jídelní židle Barren od značky Micadoni zaujme již na první pohled svým elegantním prošíváním. Sametové čalounění je příjemné na dotek a tvoří příjemný a jemný kontrast se zlatě lakovanou kovovou podnoží.

Tato jídelní židle se stane nezbytnou součástí vašeho jídelního stolu nejen díky svému pohodlí a krásnému vzhledu, ale také díky své vysoké odolnosti – odolnost podle standardu Martinadle je 100.000.

Židle Barren skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru a dodá mu trendy design. Vyberte si i vy svou židli Barren a nezůstaňte pozadu ve stylu vašeho domova.

Pokud hledáte elegantní a moderní doplněk pro vaši jídelnu, neváhejte a objednejte si již dnes bezovou sametovou jídelní židli Micadoni Barren s zlatým podnožím, kterou si můžete zakoupit na Nábytek Přehledně.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Varianty čalounění

Sametová pohovka Barren je k dispozici v několika variantách, díky čemuž si můžete vybrat přesně tu, která by nejlépe zapadla do vašeho interiéru. Důležité je pamatovat na to, že pokud máte zájem o jinou variantu čalounění než béžovou, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám nabídneme i jiné barvy a provedení.

Fotogalerie jídelní židle Micadoni Barren

Fotografie jídelní židle Micadoni Barren

Na obrázku výše vidíte příklad jídelní židle Micadoni Barren ve své plné kráse. Béžová sametová čalounění v kombinaci s elegantní zlatou podnožíén poskytuje dokonale harmonický designový vzhled.

Další fotografie jídelní židle Micadoni Barren

Další zajímavé detaily na níže uvedených fotografiích vám ukáží, jak vypadají jídelní židle Micadoni Barren například v kombinaci s kulatým jídelním stolem.

Fotografie jídelní židle Micadoni Barren se kulatým jídelním stolem

Věříme, že i vy najdete svou oblíbenou barvu a že se vám tato jídelní židle bude líbit stejně jako ostatním našim zákazníkům.