Bílé noční světlo LEGO® Classic Brick s silikonovým tělem

Posviťte svým nejmenším v černé tmě příjemně tlumeným světýlkem v ikonickém tvaru lego kostky. Stačí si jen vybrat oblíbenou barvu, či zkombinovat více různých najednou.

Bílé noční světlo LEGO® Classic Brick s silikonovým tělem

Díky silikonu je světýlko příjemné i na omak. Vytvořte si krásný noční design třeba na rohu postele či na okně. Čím více světýlek tím lepší efekt. Jistě se těšíte z reakce svých nejmenších když uvidí jakou krásnou dekoraci jste jim připravili.

První lego kostka

Věděli jste, že první lego kostka přišla na svět už v roce 1958? A od té doby její sláva neutichá – právě naopak. Legendární značka LEGO® má totiž v rukávu spoustu dalších každodenních doplňků, z kterých budou milovníci této hry jako u vytržení – a to jak ti malí, tak i velcí.

První lego kostka z roku 1958

V roce 2019 byly prodány celosvětově miliardy lego kostiček, takže nadšenci této hry mají stále na co sahat a tvořit. A pokud máte doma svého malého tvůrce s nadšením pro lego, stoprocentně zaujmou také noční světýlka s ikonickým tvarem lego kostky.

Najdete je na www.maliboo.cz, kde si můžete vybrat z mnoha různých barev s kvalitním silikonovým tělem a za příznivou cenu.